Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

ČO ROBÍME?
V roku 2015 sme založili slovenskú značku HOJA hemp, ktorá sa zaoberá výrobou konopného oblečenia pre ženy, mužov a deti a tiež výrobou rôznych doplnkov,tašiek, vreciek na pečivo. Používame čisto prírodnú 100% konopnú látku, ktorá je vyrábaná v súlade s prírodou bez použitia akýchkoľvek chemikálií pri raste či spracovaní rastliny. Našim zámerom je používať materiály šetrné pre prírodu, rozložiteľné a ekologicky nezávadné.

AKO TO ROBÍME?
Všetky naše výrobku sú vyrábané na Slovensku v súkromných krajčírskych dielňach šikovnými krajčírkami, s ktorými spolupracujeme. Každý jeden kus je hand made. Do každého jedného kusu sú vložené roky skúseností a precíznosť spracovania.

PREČO TO ROBÍME?
Keď sme hľadali konopné oblečenie pre vlastné potreby, zistili sme, že na našom trhu je takéhoto tovaru nedostatok. Neváhali sme dlho a rozhodli sme sa, že to treba zmeniť. Každý by mal mať príležitosť rozhodnúť sa. Preto Vám prinášame jednu z možností a je len na Vás, či si ju vyberiete. Prečo sme si túto voľbu vybrali my? Pokožka je najväčší ľudský orgán a často na to zabúdame. Konopná látka je výnimočná svojimi liečivými vlastnosťami. Telo v nej môže prirodzene dýchať, nepotí sa, oblečenie z nej je vhodné na celodenné nosenie. Pomáha pri hojení rôznych kožných ochorení. Je veľmi vhodná pre alergikov, ľudí s citlivou pokožkou. Odráža škodlivé UV žiarenie. Odpudzuje komáre a mole. Netvoria sa v nej plesne. To sú dôvody, prečo naše oblečenie nazývame “Zdravé oblečenie”.

PREČO HOJA?
Hoja má niekoľko významov, nám sa však najviac páči preklad v slovenčine a znamená prejav veselosti, radostné vzrušenie. S radosťou pre Vás vyrábame naše výrobky a teší nás každý pozitívny ohlas z Vašej strany. Hoja po španielsky znamená list, lístok.
Hoja je tiež nádherná popínavá rastlina s výnimočnými kvetmi

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.