Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

 

Nie som zástancom invazívnych metód,mojim cieľom je, aby ženy vyzerali prirodzene, mladistvo, zdravo a boli so svojou tvárou spokojné. Učím ich, ako môžu každý deň venovať svojej tvári pár minút, dosiahnuť tak dlhotrvajúce výsledky, pričom nevynakladajú na to žiadne finančné prostriedky. Povzbudzujem ich, aby stavali na prvé miesto seba, pretože si myslím, že keď je žena so sebou spokojná, tak šíri radosť a spokojnosť aj na svoje okolie.

Tiež mi pár rokov trvalo, kým som si to uvedomila. Zdôrazňujem aj dôležitosť starostlivosti o pleť pomocou kozmetiky. Ide to ruka v ruke s cvičením a masážami tváre a maximalizuje to celkový efekt. Bonusom na mojich kurzoch je veselá nálada a úsmev na perách, s ktorým ženy odchádzajú domov🙂.

Vytvorila som si základný kurz a kondičný kurz. Na základnom naučím ženy precvičiť celý krk, tvár a dekolt, vysvetlím im princíp fungovania tvárovej jogy, ukážem im, ako si premasírovať tvár. Ženám na konci kurzu poradím na ktoré partie by sa mali zamerať a ktoré cviky sú ich kľúčové. Som im k dispozícii aj po kurze a vždy im rada odpoviem na ich otázky alebo poradím. Kondičný kurz je pre absolventov základného a naň si prichádzajú klienti skontrolovať techniku cvičenia, zároveň ich učím intenzívne – rýchlo precvičiť celú zostavu a ak je to nutné, pridám im ďalšie cviky na ich problematické partie.

Veľmi ma tešia  spätné väzby od klientiek. Píšu mi, že dostávajú komplimenty, alebo vidia efekt na svojej tvári a sú so sebou spokojnejšie. Z toho mám veľkú radosť a zároveň ma to motivuje do ďalšej práce. Investícia do kurzu tvárovej jogy, alebo do eBooku sa im niekoľkonásobne vráti.

Otváracie Hodiny

Pondelok

-

Utorok

-

Streda

-

Štvrtok

-

Piatok

-

Sobota

-

Nedeľa

-

Adresa

Naša adresa:

LOG ON RE s.r.o. Wolkrova 7, 851 01 Bratislava

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.