Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Prečo jeme? Aby sme dostali potrebnú energiu pre telo aj myseľ. A dostávame ju? Pozrite sa okolo seba. Koľko vitálnych ľudí poznáte? Jedného, dvoch? Akú majú životosprávu? Ako sa cítite po výdatnom jedle? Cítite prílev energie? Nie? Prečo? Veď ste „dali telu energiu“ v podobe jedla. Prečo je potom unavené?

Otázok a otázok. A v časopisoch, knihách, televízii, rádiu je odpovedí množstvo. Ktorá je ta správna? Tá správna pre koho? Štatisticky priemerného občana?
Alebo konkrétne vás?

Náš blog a fórum Vitarian.sk chce vytvoriť diskusiu na témy, ktoré sú najpodstatnejšie v živote, témy telesného a duševného zdravia a z neho plynúcej radosti zo života. Témy ako my ľudia vplývame našim spôsobom života na ekologicky systém našej planéty a tým aj na seba.

Žijeme na to aby sme sa cítili dobre. Ak sa necítime dobre asi niečo nerobíme správne. Tak potom skúšajme. Skúšajte čo zaberie práve u vás. Neexistuje jedna pravda a už vôbec nie pravda platná pre každého. Experimentujte. A prispievajte svojimi postrehmi na našu stránku. Praktická skúsenosť je tisíckrát hodnotnejšia ako akákoľvek „vedecká“ teória. Podeľte sa s ňou na našej stránke. A čítajte skúsenosti iných hľadajúcich.

http://www.vitarian.sk/

Ponuka produktov

Mixéry
Odšťavovače
Sušičky
Špiralizéry
Vodné filtre
Sójovary
Destilátory vody
Naklíčovadlá
Keramické nože
Biopotraviny
Literatúra
Bio prípravky
Pestovanie

 

Otváracie Hodiny

Pondelok

9:00 - 17:00

Utorok

9:00 - 17:00

Streda

9:00 - 17:00

Štvrtok

9:00 - 17:00

Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

Zatvorené

Nedeľa

Zatvorené

Adresa

Naša adresa:

Lazaretská 29, Bratislava 811 09

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.