Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

logo-a-homeopatia-2

 

 

Mgr.Janette Bakajsová  – A Homeopatia

Homeopatické poradenstvo

Homeopatia je bezpečnou voľbou na ceste k fyzickému a duševnému zdraviu. Ponúka pomocnú ruku v chorobe i v ťažkých životných chvíľach. Svojou jemnosťou a prirodzenosťou je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vek.

Venujem sa HOMEOPATICKÉMU PORADENSTVU a terapii. Vyšetrenie prebieha formou osobnej konzultácie, na ktorú je potrebné sa objednať mailom alebo telefonicky. Konzultáciu akútneho ochorenia je možné uskutočniť okrem osobného stretnutia aj na základe mailovej alebo telefonickej komunikácie.

Pre začiatočníkov v homeopatickej samoliečbe ponúkam polročný základný homeopatický kurz CESTOU HOMEOPATIE, ktorý je zameraný na získanie základných vedomostí a praktické používanie homeopatík v rôznych akútnych situáciách. Mojim cieľom je priblížiť túto mimoriadne účinnú metódu do širšieho povedomia ľudí, aby bola ľahko dostupná pre každého.

 

Adresa

Naša adresa:

Čermeľská cesta 3, Košice 040 01

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.