photo

Anežka Palajová

Tím ZDRAVÉ ZDRAVIE
Na prvom mieste mama dvoch krásnych bytostí Rebeky a Michaela.

Viac než 10 rokov tvorím používateľsky prívetivé rozhrania pre webové aplikácie a webové stránky pre šikovných ľudí. Som rada všade tam, kde sa rodia nové myšlienky, tvoria nové projekty a prichádzajú do života nové produkty. Mozog mi pracuje na plné obrátky vždy keď tvorím niečo nové. Proces tvorby je mi blízky a robí mi obrovskú radosť.

Vysokoškolské štúdium som ukončila v odbore knihovník. Nikdy som v tomto odbore nepôsobila, ale moje srdce patrí knihám, hodnoteniu informačných zdrojov a štúdiu odkedy som prvý krát vstúpila do malej detskej knižnice v mojom rodnom meste.

Počas materskej dovolenky sa mi otvorili nové témy pre skúmanie. Je to hlavne zdravá strava, ktorej som oddaná fanúšička. Rada skúšam nové zdravé recepty, nové kuchyne. Rada skúšam a hodnotím recepty iných. Kvôli zdraviu mojich detí hľadám aj alternatívy klasickej chémie v domácnosti.

Niekde v tejto etape môjho života ma zastihol aj projekt Zdravé zdravie, ktorý je akoby zhmotnením mojich profesných zručností, záľub a životného postoja.
Čítať viac
photo

Zuzana Králová

Tím ZDRAVÉ ZDRAVIE
Tvoriť. Toto slovo ma vystihuje asi najviac. Preto aj vznikla stránka Zdravé zdravie. Spolu s Anežkou ju tvoríme s cieľom šíriť povedomie o tvorivých, pozitívnych ľuďoch, komunitách, menších či väčších firmách, ktorých výsledky práce podporujú zdravie v najširšom význame tohto slova.

V súkromí som mama troch úžasných detí a mojou veľkou láskou je aj homeopatia, ktorej sa venujem aktívne ako homeopatka.

Mám rada jednoduché veci, jogu, kávu, knihy, tvorenie z prírodných priadzí. V projekte Zdravé zdravie sa venujem celkovému konceptu stránky, občas písanému slovu a tiež praktickým ekonomickým záležitostiam spojeným s týmto jabĺčkovým projektom.
Čítať viac