Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

Ponúkame vám výrobky nielen pre celiatikov, vegánov, ľudí hľadajúcich alternatívy cukru a mlieka, gurmánov, ktorí si potrpia na makrobiotických špecialitách z Japonska, fajnšmekrov, ktorí vyhľadávajú ručne robené výrobky vysokej kvality, ale aj mnohé ďalšie výrobky.

Pri výbere výrobkov kladieme dôraz na zloženie, výživové hodnoty a krajinu pôvodu. Aj preto v našom eshope nájdete výrobky výhradne bez umelých sladidiel, konzervantov a chemických prísad.

Spolupracujeme s poprednými talianskymi výrobcami Biotuscany, La Finestra sul Cielo, Ecor, Moamy, Ore Liete, Gelfruit, Agritur a Dolce & Salato a ponúkame vám široký sortiment strukovín, zŕn, múk, cestovín, olejovoctov, sladidiel, semienok, orechov, makrobiotiky, džemov, štiav, cukroviniek, ručne robených výrobkov a mnohé ďalšie výrobky.

Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie a ponúknuť svojim zákazníkom výrobky, ktoré nájdu jedine u vás, tak ste na správnom mieste. Garantujeme vám, že výrobky sú nové na slovenskom trhu a vynikajú svojou kvalitou a zložením.

Podporujeme vznik nových obchodov a eshopov, preto obchodné podmienky nastavujeme individuálne podľa vašich potrieb a svojim stálym zákazníkom poskytujeme špeciálne výhody.

Otváracie Hodiny

Pondelok

-

Utorok

-

Streda

-

Štvrtok

-

Piatok

-

Sobota

-

Nedeľa

-

Adresa

Naša adresa:

Karpatské námestie 7770/10A

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.