Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Dotyk prvej drevenej hračky je dotyk prírody. Zavedie dieťa do sveta prirodzených tvarov, štruktúr, chutí a vôní, a preto nechávame na našich hračkách vždy minimálne jednu časť nenamaľovanú. Dúfame, že starostlivosť o drevenú hračku inšpiruje dieťa k staroslivosti o les, rastliny a zvieratká, a že aj naše drevené hračky budú rásť spolu s deťmi a dediť sa z generácie na generáciu.

Volíme jednoduché tvary a prirodzené farby, lebo veríme, že čím menej je hračka dopovedaná , tým viac slobody ponecháva detskej fantázii. Naše hračky nevnucujú deťom svet, v ktorom sa majú hrať, ale otvárajú vráta ich vlastným predstavám a podnecujú ich tvorivosť.

Pri navrhovaní a výrobe drevených hračiek kladieme dôraz na kvalitu a estetiku. Prečo sme sa rozhodli pre drevo? Krásne vonia a má vlastnú prirodzenú teplotu, vďaka čomu je príjemné na dotyk. Prostredníctvom drevenej hračky má dieťa od narodenia možnosť spoznávať prírodu a starať sa o ňu. Okrem toho je drevo obnoviteľný materiál, nemnožia sa na ňom baktérie a odpad je recyklovateľný. Hračky maľujeme vodovými farbami, ktoré sú pre deti úplne nezávadné, namiesto nebezpečných lakov používame včelí vosk.

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Veľké Orvište 356, Ostrov pri Piešťanoch

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.