Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať
Náš príbeh sa začal v roku 2011, kedy sme na Dedoles.sk spustili predaj tričiek so zvieracími motívmi. Odvtedy sme s naším tímom spravili Slovensko farebnejším a verím, že i pozitívnejším. Našou misiou je spájať ľudí s prírodou a zlepšovať spoločnosť. Preto podporujeme ochranu životného prostredia a pozitívne myslenie. Eko tričká s unikátnymi motívmi, eko tašky, ceruzky, čo rastú a ďalšie produkty symbolizujú náš obdiv k prírode a ľudskej jedinečnosti.
 
V rastúcej firme je zmena neustála a preto neprijímame status quo a pracujeme na našom zlepšovaní. Či už ide o starostlivosť o zákazníkov, motiváciu zamestnancov alebo logistické riešenia, za posledné 4 roky sme v tíme odviedli kopec práce, čo sa preukázalo aj na priemernom 100% medziročnom raste.
 
Okrem slovenského trhu sa nám za posledný rok podarilo úspešne usadiť aj v Česku a Rakúsku – na ďalšie 2 trhy plánujeme vstúpiť ešte pred Vianocami. Už dnes sme najväčším predajcom produktov The Mountain v Európe a stojí pred nami veľká výzva a zároveň príležitosť rozšíriť naše portfólio o ďalšie ekologické produkty a priniesť ich zákazníkom do celej Európy.

Otváracie Hodiny

Pondelok

-

Utorok

-

Streda

-

Štvrtok

-

Piatok

-

Sobota

-

Nedeľa

-

Adresa

Naša adresa:

Drevárska 23, 902 01 Pezinok

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.