Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

 

Zdravíme všetkých záujemcov o látkovanie. Voláme sa Barbora a Peter a sme mladá rodinka s malým synom Teom, ktorý bude všetky plienky pre Vás aj testovať.

K látkovaniu sme sa dostávali postupne, až keď sa malý narodil a od jeho dvoch mesiacov látkujeme naplno. Keďže ja som na materskej a neobsedím, rozhodli sme sa vytvoriť tento eshop a ponúkať látkové plienky všetkým záujemcom. Dôvod bol aj ten, že v okolí Pov. Bystrice nie je podobný obchod a teda ani prezentácie, ktoré sú naozaj prínosné keď rozmýšľate o látkovaní. Preto časom určite budeme robiť v našom okolí aj prezentácie.

V Plienkovom svete Vám chceme ponúkať všetky osvedčené kvalitné značky, s certifikovanými materiálmi a tiež ako jediní na Slovensku a v Čechách ponúkame francúzsku značku P´tit dessou. Zároveň poskytujeme možnosť objednania hybridných plienok Petit Pou, ale o tom bližšie už v produktoch.

Dúfame, že sa Vám náš eshop páči a s nákupom budete spokojní.

Takže látkovaniu zdar.

Peter a Barbora

Otváracie Hodiny

Pondelok

-

Utorok

-

Streda

-

Štvrtok

-

Piatok

-

Sobota

-

Nedeľa

-

Adresa

Naša adresa:

M.R. Štefánika 149, Považská Bystrica

Telefón:
Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.