Polomer: Vypnuté
Polomer:
km Set radius for geolocation
Hľadať

 

Umenie žiť na Zemi, dopestovať a dochovať potravu, zdravo, bez ničenia prírody a straty slobody je úloha alebo poslanie pre človeka, ktorý vníma kam sa pohybuje tento svet. Všetko sa vyvíja a zdokonaľuje, tak isto aj pochopenie a inšpirácia. Na tomto mieste nájdete obrazy, skúsenosti a zamyslenia ľudí, ktorí sa rozhodli ísť touto cestou.

Naša aktuálna ponuka:

 

  • bio hrozno tmavé aj svetlé,
  • bio jablká na priamy konzum aj na uskladnenie
  • bio hrušky

 

 

História v skratke

Sad Lívia v Kolíňanoch bol založený v roku 1997 ako certifikovaný ekologický sad na ploche 25 hektárov. V tejto časti boli nasadené a ďalej sa pestujú hlavne jablká, čiastočne hrušky a hrozno.

V rokoch 2000-2002 sa areál postupne rozrástol na rozlohu 50 hektárov. Okrem zmiešaných sadov sme tu doplnkovo vysadili aj moruše, orechy, čerešne. Na celej tejto ploche sa od začiatku hospodári bez chémie.

Po siedmych rokoch sa obnovil zdravotný stav pôdy, dorástlo rastlinstvo, a navrátili sa živočíchy. Týmto dňom sa priestor začal správať ako zdravý organizmus, ktorý si vie poradiť s chorobami a nie je preto potrebné zasahovať chemicky alebo biologicky.

Otváracie Hodiny

Pondelok

9:00 - 17:00

Utorok

9:00 - 17:00

Streda

9:00 - 17:00

Štvrtok

9:00 - 17:00

Piatok

9:00 - 17:00

Sobota

9:00 - 12:00

Nedeľa

Zatvorené

Adresa

Naša adresa:

Pri rybníku, 951 78 Koliňany

Kontaktujte nás

Overené a odskúšané, odporúčame ďalej.

Všetky knihy a e-booky v tejto sekcii sme prečítali a receptíky vyskúšali. Preto neodporúčame nič, čo by nebolo overené našimi chuťovými bunkami, alebo zažité na vlastnej koži.